VK 108-2E

Kat.č.: 462162
VK 108-2E

Litinové článkové kotle s atmosférickým hořákem jsou dodávané ve výkonové řadě od 59,5kW do 154kW. Atmosférické hořáky jsou vybaveny keramickými tyčinkami, zajišťujícími snížený obsah NOX.

Kotel je dodáván se spalinovou klapkou, která zaručuje vysokou hodnotu normované účinnosti při všech režimech provozu.
 Plynové kotle řady VK jsou vhodné jak pro modernizaci starých topných systémů tak pro nově realizované topení. Doporučuje se jejich použití zejména v půdních kotelnách pro jejich nehlučný provoz a snadný transport jednotlivých článků na místo montáže. Kotle jsou dodávány z výroby ve dvojím provedení – ve smontovaném stavu nebo v jednotlivých dílech.
 Ovládací panel obsahuje měřící, řídící a ovládací prvky: teploměr, dva regulátory teploty topné vody pro oba stupně, omezovač teploty, kontrolku poruchy.
 Elektrická část kotle obsahuje konektory pro snadné a rychlé připojení ekvitermních regulátorů a nepřímotopných zásobníků Vaillant VIH. Teplota vody na zpětném potrubí nesmí být menší než 40°C.

Výhody:
řízené množství spalovacího vzduchu
snížený obsah NOX
účinnost 92%
nehlučný provoz

Tento výrobek nelze zakoupit

Doporučujeme

Nový regulátor calorMATIC 470

Nový regulátor calorMATIC 470

Nový ekvitermní regulátor calorMATIC 470 s inovativním designem a plynulou regulací topení pro závěsné kotle v závislosti na venkovní teplotě. Shlédněte si interaktivní video ...


Nový regulátor calorMATIC 370

Nový regulátor calorMATIC 370

Nový prostorový regulátor calorMATIC 370 s atraktivním designem podporující plynulou regulaci topení pro závěsné kotle v závislosti na teplotě místnosti kde je instalován.