atmoTOP plus

VUW 200-5 atmoTOP plus

Kat.č.: 306490

Závěsný kotel pro vytápění a ohřev užitkové vody na zemní plyn a kapalný plyn - propan s odvodem spalin do komína. Jmenovitý výkon kotle je 20 kW s možností nastavení výkonu v rozsahu 40 až 100 %. Kotel je vybaven elektronickým zapalováním a plynulou regulací výkonu. Součástí kotle je dvourychlostní čerpadlo, expanzní nádoba, pojistný ventil dopouštěcí zařízení a spalinový senzor.

...detail
Tento výrobek nelze zakoupit

VUW 240-5 atmoTOP plus

Kat.č.: 306491

Závěsný kotel pro vytápění a ohřev užitkové vody na zemní plyn a kapalný plyn - propan s odvodem spalin do komína. Jmenovitý výkon kotle je 24 kW s možností nastavení výkonu v rozsahu 40 až 100 %. Kotel je vybaven elektronickým zapalováním a plynulou regulací výkonu. Součástí kotle je dvourychlostní čerpadlo, expanzní nádoba, pojistný ventil dopouštěcí zařízení a spalinový senzor.


...detail
Tento výrobek nelze zakoupit

VUW 280-5 atmoTOP plus

Kat.č.: 306492

Závěsný kotel pro vytápění a ohřev užitkové vody na zemní plyn a kapalný plyn - propan s odvodem spalin do komína. Jmenovitý výkon kotle je 28 kW s možností nastavení výkonu v rozsahu 40 až 100 %. Kotel je vybaven elektronickým zapalováním a plynulou regulací výkonu. Součástí kotle je dvourychlostní čerpadlo, expanzní nádoba, pojistný ventil dopouštěcí zařízení a spalinový senzor.

...detail
Tento výrobek nelze zakoupit