Akce

 

 

ePoptávka certifikát 

 

 

 

Jste zde: Kotle, topení > Akce

Akce


Objednání servisního technika

Pomocí tohoto formuláře můžete jednoduše objednat návštěvu servisního technika, ať už se jedná o opravu, pravidelnou servisní prohlídku, uvedení nového zařízení do provozu nebo montáž regulačních prvků pro výrobky Vaillant a Protherm.

Podrobnosti

Záruka 5 let

NOVINKA! U kondenzačních kotlů je možné při uvedení do provozu zakoupit certifikát prodloužené záruky na 5 let. Bližší informace Vám rádi sdělí naše operátorky na dispečinku.

Podrobnosti

Konečně snadná instalace tepelného čerpadla

Od října je na trhu nová řada tepelných čerpadel Vaillant vzduch/voda v monoblokovém provedení pro venkovní instalaci pod označením aroTHERM VWL. Jde o kompaktní jednotku tepelného čerpadla, díky níž je instalace maximálně zjednodušena. Široké příslušenství zaručuje instalaci ve většině objektech.

Podrobnosti

Nová Zelená úsporám 2013

V polovině srpna spustilo Ministerstvo životního prostředí nový dotační program NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM, který umožní majitelům rodinných domů žádat také o dotace na vytápění, konkrétně na kondenzační kotle, tepelná čerpadla a solární systémy. Jsme registrováni jako jedni z prvních odborných dodavatelů.

Podrobnosti

Nákup na splátky

Potřebujete vyměnit Váš dosluhující kotel a nemáte peníze? Máme pro Vás řešení! Nyní nabízíme pořízení kotle včetně jeho instalace a uvedení do provozu NA SPLÁTKY a to dokonce bez platby předem!

Podrobnosti

Pozor na změnu TPG 704 01

1. srpna 2013 nabyde účinnosti rozsáhlá změna TPG 70401 - Odběrná plynová zařízení a spotřebiče na plynná paliva v budovách. K zásadním změnám dojde u požadavků na umísťování nových spotřebičů a podstatné změny se dotknou i uvádění a seřizování plynových spotřebičů v provedení B.

Podrobnosti

Pomoc při zápavách 2013

Ničivá síla přírody opět ukázala svoji tvář v podobě záplav, které se dotkly takřka celé České republiky. Bohužel je jen velmi málo míst, kam se nezastavitelná voda nedostala. Na seznamu škod v zaplavených oblastech jsou tedy i kotelny s plynovými kotli a ohřívači vody.

Podrobnosti

Výkup starých kotlů zahájen!

Pokud jste majitelem starého dosluhujícího kotle a rozhodnete se pro výměnu za nový kotel Vaillant, získáte příspěvek 3000,- Kč na kotel kondenzační nebo 2000,- Kč na kotel nekondenzační. Stačí jen nás kontaktovat. Akce platí do 30.6.2013.

Podrobnosti